top of page
portamedica.png
Buďte s námi o krok napřed
Jste distributorem zdravotnických prostředků, léčivých přípravků, osobních ochranných prostředků, kosmetických přípravků či doplňků stravy a právní regulace je pro Vás nedostupnou džunglí? Pomůžeme Vám se zorientovat a v případě kontroly ze strany správního orgánu se budete mít
o koho opřít.
O nás
Specialisté na zdravotnické právo.

Porta Medica Legal s.r.o., advokátní kancelář, byla v roce 2022 založena dvěma společníky, Jakubem Králem a Veronikou Moravovou, s úmyslem rozšířit služby již zavedené společnosti Porta Medica s.r.o., s cílem zajistit klientům komplexní služby v oblasti regulace zdravotnických prostředků a jejich rozšíření o právní poradenství.

Našim klientům poskytujeme právní servis se specializací v oblasti legislativy zdravotnických prostředků a léčiv, a to především v regulaci reklamy, cenové regulaci, problematiky úhrad z veřejného zdravotního pojištění, GDPR a veřejných zakázek. Naše klienty též zastupujeme ve správních a soudních řízeních, pomáháme při kontrolách dozorových orgánů i interních a externích auditech.

Aktivně se podílíme na vývoji legislativy v oblasti regulace zdravotnických prostředků, kde se především soustředíme na dosažení konsenzu či kompromisu mezi hospodářskými subjekty a státními institucemi. Upozorňujeme na problémy, na které je možné narazit při aplikaci legislativy v praxi. Naším standardem je vysoká odbornost a profesionalita každého z členů kanceláře. Kontaktujte nás.

  • Porta Medica Legal
  • Porta Medica Legal

 

 

Porta Medica Legal s.r.o., advokátní kancelář

 

Opletalova 1525/39

110 00  Praha 1 (Nové Město)

+420 724 979 494

+420 607 162 598

legal@portamedica.cz

IČ 17491681

Firma registrována u Městského soudu v Praze

pod spisovou značkou C 371379

Kontakt
bottom of page