top of page
portamedica.png
Buďte s námi o krok napřed
Jste distributorem zdravotnických prostředků, léčivých přípravků, osobních ochranných prostředků, kosmetických přípravků či doplňků stravy a právní regulace je pro Vás nedostupnou džunglí? Pomůžeme Vám se zorientovat a v případě kontroly ze strany správního orgánu se budete mít
o koho opřít.
O nás
Specialisté na zdravotnické právo.

Porta Medica Legal s.r.o., advokátní kancelář, byla v roce 2022 založena Jakubem Králem a Veronikou Moravovou, jako partnerská společnost již zavedené vzdělávací a poradenské společnosti Porta Medica s.r.o., s cílem zajistit klientům komplexní služby v oblasti regulace zdravotnických prostředků, nově rozšířené o právní poradenství.

Našim klientům poskytujeme právní servis se specializací na zdravotnické prostředky a léčivé přípravky, a to především v oblasti regulace reklamy,  problematiky cen a úhrad z veřejného zdravotního pojištění, GDPR a veřejných zakázek ve zdravotnictví. Naše klienty též zastupujeme ve správních a soudních řízeních, pomáháme při kontrolách dozorových orgánů i interních a externích auditech. Nabízíme rovněž možnost externího zajištění osoby odpovědné za dodržování právních předpisů (PRRC) pro výrobce zdravotnických prostředků a jejich zplnomocněné zástupce.

Aktivně se podílíme na vývoji legislativy v oblasti regulace zdravotnických prostředků, kde se zejména soustředíme na dosažení konsenzu či kompromisu mezi hospodářskými subjekty a státními institucemi. Upozorňujeme na problémy, na které je možné narazit při aplikaci legislativy v praxi. Naším standardem je vysoká odbornost a profesionalita každého z členů kanceláře. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

  • Porta Medica Legal
  • Porta Medica Legal

 

 

Porta Medica Legal s.r.o., advokátní kancelář

 

Opletalova 1525/39

110 00  Praha 1 (Nové Město)

+420 724 979 494

+420 607 162 598

legal@portamedica.cz

IČ 17491681

Firma registrována u Městského soudu v Praze

pod spisovou značkou C 371379

Kontakt
bottom of page